Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах

Контакти

Oxford Policy Management (OPM) – консалтингова компанія з 30-річним досвідом реалізації проектів у сфері розвитку соціальних послуг. За останнє десятиліття команда ОРМ виконувала комплексні проекти, спрямовані на реформу сектора соціального захисту у країнах Центральної та Східної Європи і Середньої Азії з особливим акцентом на деінституалізацію та розвиток послуг для сімей з дітьми. Експерти компанії є визнаними фахівцями серед ЮНІСЕФ, ЕС та інших донорів у сфері захисту прав дітей, деінституалізації та розвитку соціальних послуг.

Контактна особа: Володимир Кузьмінський, Senior Consultant of Social Services Portfolio Social Policy Programme,
телефон: +44 (0) 1865207300; ext. 2891, Email: volodymyr.kuzminskyi@opml.co.uk

Партнерство «Кожній дитині» – міжнародна благодійна організація, яка розпочала свою діяльність у 1998 році. До 2010 року відома як Представництво благодійної організації «Кожній дитині» (EveryChild). Місія організації – професійно допомагати сім’ям, громадам та державі забезпечувати право кожної дитини зростати і розвиватися у безпечному та сприятливому сімейному середовищі. Протягом 1998-2018 років організація реалізувала понад 45 соціальних проектів, спрямованих на допомогу вразливим сім’ям з дітьми та попередження соціального сирітства.

Контактна особа: Василина Дибайло, Директор
телефон: +38 044 3885179, Email: v.dybaylo@p4ec.org.ua

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє представництво у Києві у 1997 році. Основне його завдання - покращення життя дітей та сімей на всій території України.

Контактна особа по проекту: Наталія Бордчук,
телефон: +38 044 2542450, Email: nborodchuk@unicef.org